Yaşam

Başkan Böcek’ten genç kitapseverlere hediye

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Genç Antalya Gönüllülerinin katılımıyla ‘Kitap Okuma Haftası’ etkinliği düzenledi. Lider Muhittin Böcek tarafından bir yıl ücretsiz Antalyaspor Dijital Kütüphane üyeliği genç kitapseverlere hediye edildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde ‘Kitap Okuma Haftası’ etkinliği düzenlendi. Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe genç Antalya Gönüllüleri, Shake Aid Gönüllüleri ve kitapseverler katıldı. Büyük küçük kitapseverler bir arada keyifle okudular. Hem Antalyaspor’a destek olmak hem de etkinliğe katılan kitapseverlere hediye olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından bir yıllık ücretsiz Antalyaspor Dijital Kütüphane üyeliği takdim edildi. Yetişkin ve çocuk üyeler, AS Dijital Kütüphane uygulamasından 1 yıl süreyle ücretsiz olarak kitap okuyabilecekler.

KİTAPLARA TEK TIKLA ULAŞABİLİRİZ

Kitap okuma etkinliğine katılan Antalya Gönüllüsü genç ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Sezer Göktaş, “Kitaplar insanların yaşam yol arkadaşıdır. Onlardan çok şey öğreniyor ve paylaşıyoruz. Kitap fiyatlarının çok pahalı olduğu bir dönemde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ücretsiz dijital kütüphane hediyesi bizler için çok değerli. İstediğimiz kitaplara bir tık ötede ulaşabileceğiz. Çok teşekkür ederim” dedi.

Lise öğrencisi Ceyda Yavuz, “Bugün toplanıp kitap okuma etkinliği yaptık. Arkadaşlarımla kitap okuyarak vakit geçirmek çok keyifliydi. Ayrıca ücretsiz bir dijital kütüphane hediyesi aldık. Bir yıl boyunca istediğim kitapları ücretsiz okuyabileceğim. Muhittin Böcek, Başkan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu